Parafia Moszczenica

ChSM

GOKiS

Skip Navigation Links
O SPOTKANIACH
AKTUALNOŚCI
PROGRAM
SCENA MŁODYCH
SPONSORZY
PATRONAT
Do POBRANIA
KONTAKT
Spotkania 2019
Spotkania 2018
Spotkania 2017

Jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyszących Chrześcijańskim Spotkaniom Młodych są występy zespołów muzycznych. W tym roku w amfiteatrze zagrają dla Was:

Deus Meus

https://deusmeus.pl/

DEUS MEUS to zespół, którego początki sięgają 1994 roku. Jest to jeden z pierwszych profesjonalnych zespołów, który tworzy scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Płyty zespołu weszły do kanonu najbardziej kultowych polskich płyt muzyki chrześcijańskiej, a poszczególne piosenki takie jak choćby „Święte Imię Jezus”, „Ogrody”, „Niech nas ogarnie”, „Tobie Chór Aniołów”, „Boże, Twa łaska” znane i śpiewane są niemal w każdym polskim kościele. Twórczość Deus Meus od 20 lat towarzyszy młodzieży i osobom dorosłym, wspólnotom we wspólnej modlitwie, spotkaniach, ewangelizacjach itp. W ciągu 25 lat zagrał kilkaset koncertów na terenie całego kraju. Występowali dla tysięcy odbiorców, na najbardziej prestiżowych scenach w Polsce, jak choćby Teatr Wielki, Teatr Narodowy w Warszawie, Spotkanie z Janem Pawłem II w Gliwicach, Pl. Piłsudskiego w Warszawie, Centrum Jana Pawła II w Łomiankach, czy ostatnio podczas spotkania z papieżem Franciszkiem na krakowskich Błoniach. Po 25 latach DEUS MEUS to znakomity chór, wyjątkowi soliści, którym towarzyszy zespół wybitnych instrumentalistów pod kierownictwem Marcina Pospieszalskiego. Ostatnia płyta „Wniebowianki” wydana w 2012 roku to udana próba odnalezienia polskiej, słowiańskiej muzyki gospel - muzyki uwielbienia jako odpowiedzi na wszechobecną muzykę amerykańską.
Maleo Reggae Rockers

http://www.maleo.pl/

Polski zespół wykonujący reggae. Zespół został założony w 1997 roku przez Dariusza "Maleo" Malejonka. W 1998 roku wydał on swoją pierwszą Za-Zu-Zi, a 21 listopada 2006 roku ukazała się druga studyjna płyta zespołu pt. Reggaemova. Trzecia studyjna płyta Addis Abeba ukazała się 3 sierpnia 2009 roku. Maleo Reggae Rockers wystąpił podczas czterech Przystanków Woodstock - w 2002 i 2003 roku w Żarach oraz w 2006 i 2010 roku w Kostrzynie nad Odrą. 12 lipca 2012 roku, zespół wystąpił w Dębowcu, na XXV Międzynarodowym Saletyńskim Spotkaniu Młodych. Na podstawie portalu Wikipedia
Muzoharc

Muzoharc

Muzoharc pod obecną nazwą powstał w 2015 roku. Zespół tworzą harcerze, harcerki oraz przyjaciele Okręgu Łódzkiego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Naszym głównym projektem każdego roku są Śpiewanki organizowane w ramach Tygodnia Patriotycznego. Co roku 11 listopada wykonujemy pieśni i piosenki patriotyczne na scenie łódzkiej Manufaktury. W Moszczenicy pierwszy raz wzięliśmy udział w 2018 r. W tym roku wzięliśmy udział w ogólnopolskim konkursie na piosenkę Zlotu 30-lecia ZHR. Nasz utwór "Chodź" wygrał i stał się oficjalną piosenką zlotową.
Dom Chwały

Dom Chwały – wspólnota powstała w 2015 roku. Centrum naszej modlitwy jest zawsze uwielbienie Jezusa, z czego wypływa bliska więź z Nim i relacje między sobą, zmiana życia i chęć dzielenia się tym doświadczeniem. Wspólnota spotyka się w każdy wtorek w ciągu roku szkolnego w Kaplicy na ul. Skorupki 5, przy łódzkiej Katedrze. Pod opieką naszego asystenta kościelnego ks. Przemysława Góry prowadzimy warsztaty uwielbienia i wieczory Chwały z modlitwą o uzdrowienie w różnych miejscach w Polsce i za granicą (Łódź, Pabianice, Oława, Warszawa, Białystok, Litwa itd.) - sami i we współpracy z Centrum Mocni w Duchu z Łodzi. Liderem wspólnoty jest Jan Przepałkowski. Zachęcamy do odwiedzenia fanpage’a na Facebooku (Wspólnota Dom Chwały) i kanału na youtube (Wspólnota Dom Chwały). Kontakt: kontakt@wspolnotadomchwaly.pl

Patronat honorowy

Arcybiskup Łódzki <br/> Metropolita <br/> Grzegorz Ryś <br/> Archidiecezja Łódzka
Arcybiskup Łódzki
Metropolita
Grzegorz Ryś

Starosta Powiatu Piotrkowskiego dr Piotr Wojtysiak
dr Piotr Wojtysiak
Starosta Powiatu Piotrkowskiego

Wójt Gminy Moszczenica Marcelu Piekarek
Marceli Piekarek
Wójt Gminy Moszczenica